vardo reikšmė

Ryklys

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate ryklius, - susidursite su priešais. Jeigu sapne rykliai žaidžia švariame vandenyje, vadinasi, bendrausite su malonia moterimi, nors kažkieno pavydas gali sudrumsti ramybę ir laimę. Sapne regėti ryklių mažylius, kurie žaidžia su savo tėvais, reiškia džiaugsmą ir palaimą. Jeigu sapne rykliai jus persekioja ir užpuola, -jūsų laukia nesėkmės, kurios įsuks į nusivylimo verpetus.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti ryklius – susidursite su priešais. Jeigu sapne rykliai žaidžia švariame vandenyje – bendrausite su malonia moterimi, nors kažkieno pavydas gali sudrumsti ramybę ir laimę. Sapne regėti ryklių mažylius žaidžiančius su savo tėvais – džiaugsmas ir palaima. Jeigu sapne rykliai Jus persekioja ir užpuola – Jūsų laukia nesėkmės, kurios įsuks į nusivylimo verpetus. Panašios reikšmes Baslių tvora Bifšteksas Diktavimas Gaidys Diplomas Giminės Atlyginti Gyvatvorė Apsiversti Inkstai Bjaurėjimasis Išprievartavimas Drėgmė Angis Auka Griuvėsiai Dinozauras Arbatinė Grambuolys Gyvatė .

Sapnininkas.com

Kaip pavojinga plėšri žuvis, ryklys simbolizuoja vyrišką vitališkumą ir agresyvumą. Viena vertus, šis vaizdinys gali išreikšti stiprius instinktyvius geismus, tačiau sykiu ir susitramdymą. Antra vertus, šis simbolis rodo ir nevaldomo brutalumo baimę. Tikslesnė reikšmė išryškėja iš sapno konteksto. Svarbu, kaip ryklys elgiasi ir ką tuo metu jaučia sapnuojantysis.