vardo reikšmė

kapines

Manosapnai.lt

Sapnuoti kapines yra geras ženklas: reiškia klestėjimą ir ilgą gyvenimą. Taip pat tai yra sveikatos ir džiaugsmo ženklas.

Lemtis.net

Sapnuoti kapines su žydinčiomis gėlėmis - nesėkmių pabaiga.

Sapnininkastau.lt

vargas ir negerumas. Panašios reikšmes Neapkęsti ko nors Mėsą malti Būti kitų garbinamu Molis Plaukai nukirpti Plutas valgyti Šakos suverstos Jį gauti Vienuolis Pats vienuolis Gyvatė Kadagyne klaidžioti Kalnas Bažnytinė karūna Šulinys Tekėti už našlio Vaikus auklėti Žvirblis Griuvėsiai Kaulai .

Sapnuoti.lt

Kapines matyti arba po jas vaikščioti - iš artimųjų kas nors mirsKapines lankyti ir matyti ant kapų gražias gėles žydint - ilgą ir laimingą senatvęDalyvauti laidotuvėse - artimo mirtįPaminklą matyti statant - būk gailestingas ir tau kiti padėsŠakas nukirstas nuo medžių nešti iš kapinių - artinasi mirtis, rūpinkis ją pasitiktiDuobę kasti kapinėse - sunkią ligą.

Sapnai.com

Kapinės – Kapines matyti arba po jas vaikščioti – iš artimųjų kas nors mirs; kapines lankyti ir matyti ant kapų gražias gėles žydint – ilgą ir laimingą senatvę; dalyvauti laidotuvėse – artimo mirtį; paminklą matyti statant – būk gailestingas ir tau kiti padės; šakas nukirstas nuo medžių nešti iš kapinių – artinasi mirtis, rūpinkis ją pasitikti; duobę kasti kapinėse – sunkią ligą.

Sapnai.eu

Kapines matyti arba po jas vaikščioti – iš artimųjų kas nors mirs; kapines lankyti ir matyti ant kapų gražias gėles žydint – ilgą ir laimingą senatvę; dalyvauti laidotuvėse – artimo mirtį; paminklą matyti statant – būk gailestingas ir tau kiti padės; šakas nukirstas nuo medžių nešti iš kapinių – artinasi mirtis, rūpinkis ją pasitikti; duobę kasti kapinėse – sunkią ligą.