vardo reikšmė

apleisti

Manosapnai.lt

Jei sapnuojate, kad esate visų apleistas, turėsite sunkumų įgyvendindami savo planus. Apleisti kitus - matysite kitų beviltišką padėtį, bet nepadėsite išsigelbėti. Jei apleidžiate savo namus, kovosite dėl geresnės ateities. Apleisti savo šeimą ar butą - greit pateksite į kalėjimą. Apleisti sapne valdiškus namus - džiaugsmas. Jei sapne paliekate savo mylimąjį, nepavyks atgauti prarastų vertybių, o draugai nuo jūsų nusisuks. Jei paliekate meilužę, netikėtai gausite didelį palikimą. Apleisti (palikti) vaikus reiškia, kad neteksite turto dėl klaidingo apskaičiavimo. Jei apleidžiate savo biznį, pateksite į tokias aplinkybes, kur neišvengsite įtarinėjimų ir ginčų. Jei jūs paliekate laivą, gali nepasisekti biznis. Bet jei jums nepavyksta pasiekti kranto, esate saugus. Matyti sapne kitą, apleidžiantį savo namus, - dėl savo pažįstamų patirsite didelių nuostolių.

Sapnininkastau.lt

Apleisti – Sapne apleisti savo butą ir šeimyną – greit pateksi į kalėjimą ar tiesiog teisiniai nemalonumai;

Sapnininkas2.lt

Greit pateksi į kalėjimą;matyti kitą apleidžiant namus - per savo pažįstamus pakelti didelius nuostolius;apleisti sapne valdiškus namus - reiškia didelį džiaugsmą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Apleisti savo butą ir šeimyną – Greit pateksi į kalėjimą; matyti kitą apleidžiant namus – per savo pažįstamus pakelti didelius nuostolius; apleisti sapne valdiškus namus – reiškia didelį džiaugsmą.

Sapnai.eu

Greit pateksi į kalėjimą; matyti kitą apleidžiant namus – per savo pažįstamus pakelti didelius nuostolius; apleisti sapne valdiškus namus – reiškia didelį džiaugsmą.