vardo reikšmė

aitvaras

Manosapnai.lt

Dėl pramogos gali užmiršti reikalą

Sapnininkastau.lt

Dėl pramogos gali užmiršti reikalą. Panašios reikšmes Joninės Idealas Išpuikimas Galiūnas Gyvūnas Įžadas Jurginas Alavijas Atsikvėpimas Graibštas Išvarta Atšaka Jovalas Elgeta Įduras Gužynės Dedervinė Gumbas Grįžtė Eglynas .

Sapnuoti.lt

Dėl pramogos gali užmiršti reikalą

Sapnininkas2.lt

Dėl pramogos gali užmiršti reikalą jeigu krentantis ant žemės - nusivylimas, nesėkmė jeigu pakyla aukštai, kad jo nesimato - neišsipildys norai bei viltys jeigu leisti - skolas greitai atiduosite jeigu skraidantis - likimas Jums suteiks naują šansą gauti didelį turtą; sėkmė biznyje jeigu konstruoti aitvarą - būkit atsargūs, kažkas Jus apgaudinėja; tai įspėjimas , kad nesiimtumėte verslo jeigu neturite pakankamo kapitalo Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Jeigu sapne regite skraidantį aitvarą, likimas Jums suteiks šansą gauti didžiulį turtą. Jus lydės sėkmė darant biznį. Tačiau šis šansas yra labai paslėptas nuo jūsų. Jei sapnuojate, kad leidžiate aitvarą, pavyks atiduoti senas skolas. Jei stebite, kaip kiti leidžia aitvarą, nesugebėsite prisitaikyti prie naujų aplinkybių darbe. Degantis aitvaras — nusivylimas, kad giminaičiai neištesėjo pažado. Sulaužytas aitvaras nepelninga skubota kelionė ar sandėris. Šį savo sumanymą pradėkite vykdyti tik po pusmečio. Tiesiai prieš jus praskrido aitvaras, tai toks sapnas reiškia, kad likimas jums padovanos puikius šansus pasiekti sėkmės ir turtų. Tačiau jūs nesugebėsite tuo pasinaudoti. Gaminti aitvarą – reiškia, kad realiame gyvenime jūs stengsitės praplėsti savo verslą, slėpdami nuo kitų jo blogą finansinę padėtį. Jeigu vaikai leidžia aitvarus į dangų, tai toks sapnas reiškia, kad maloniai praleisite laiką. Jeigu aitvaras kyla į dangų ir dingsta už debesų, tai toks sapnas reiškia, kad daugelis jūsų idėjų bei darbų žlugs, todėl atidėkite visus savo planus vėlesniam laikui. Sapne regėti krentantį ant žemės aitvarą – nusivylimas, nesėkmė.

Sapnai.eu

Dėl pramogos gali užmiršti reikalą