vardo reikšmė

Peilis

Manosapnai.lt

Tai blogas sapnas. Jis žada išsiskyrimą ir barnius. Matyti du peilius sapne - mirtinas pavojus gresia dviem žmonėms: vienas gali būti tas, kuris apkartina jūsų gyvenimą, antrasis - jūs pats. Šviesūs ir aštrūs peiliai reiškia jūsų aštrų protą. Jeigu sapne regite surūdijusį peilį, vadinasi, laukia šeimyniniai barniai arba išsiskyrimas su meiluže. Sapnuoti sulūžusį peilį - vilčių žlugimas. Pamesti peilį - papulsite į pinkles. Rasti sapne peilį - įspėjimas, kad būtumėte atsargūs kalbėdami. Pirkti peilį - įsigysite turtą. Gauti peilį dovanų - būsite pakviesti į pobūvį. Peilį sapne kitam duoti - saugokitės pavojaus. Pjauti ką nors peiliu - žiūrėsite savo naudos. Įsipjauti peiliu - sutuoktinio neištikimybė. Sapnuoti, kad esate sužeisti peiliu - nemalonumai namuose arba priešų intrigos. Nevedusiems šis sapnas žada negarbę. Jeigu sapne jūs puolate žmogų su peiliu, vadinasi. Jūsų reikalai prasti. Teks dėti visas pastangas ir energiją, jeigu norite nugalėti sunkumus.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti peilį – blogas sapnas, žada išsiskyrimą ir barnius. Matyti du peilius sapne – mirtinas pavojus gresia dviem žmonėms: vienas gali būti tas, kuris apkartina Jūsų gyvenimą, antrasis – Jūs pats. Šviesūs ir aštrūs peiliai – Jūsų aštrus protas. Jeigu sapne regite surūdijusį peilį, vadinasi, laukia šeimyniniai barniai arba išsiskyrimas su meiluže. Sapnuoti sulūžusį peilį – vilčių žlugimas. Pamesti peilį – papulsite į pinkles. Rasti sapne peilį – įspėjimas, kad būtumėte atsargūs kalbėdami. Pirkti peilį – įsigysite turtą. Gauti peilį dovanų – būsite pakviesti į pobūvį. Peilį sapne kitam duoti – saugokitės pavojaus. Pjauti ką nors peiliu – žiūrėsite savo naudos. Įsipjauti peiliu – sutuoktinio neištikimybė. Sapnuoti, kad esate sužeisti peiliu – nemalonumai namuose arba priešų intrigos. Nevedusiems – sapnas žada negarbę. Jeigu sapne Jūs puolate žmogų su peiliu – Jūsų reikalai prasti, teks dėti visas pastangas ir energiją, jeigu norite nugalėti sunkumus. Panašios reikšmes Griūtis Bičiulis Grėbti Daržas Dangaus šviesuliai Būrys Badas Baldai Mėšlas Alksnynas Dildė Daiktai Derlius Bajoras Areštas Gaidys Guvernantė Burna Gervuogė Deivė .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti peilį reiškia persekiojimą ir skriaudas. Sapnuoti, kad matote kryžium sudėtus peilius, yra liūdna pranašystė ir reiškia žmogžudystę. Sapnuoti, kad laikote peilį užlenktą, reiškia tikrą pergalę prieš jūsų priešus. Bet jei sapnuojate, kad laikote peilį už ašmenų, reiškia, kad būsite engiamas.

Sapnininkas.com

Seksualinė peilio, kaip falo reikšmė, anot Z. Freudo, pasitaiko retai. Dažniau sapne jis turi perkeltinę reikšmę: tai minties suskaldymas, taigi analizavimas ir diferencijavimas. Jeigu sapne puolama su peiliu rankoje, jis įkūnija polinkį į agresyvumą. Vyras, persekiojantis sapnuojančiąją su peiliu rankoje, paprastai nei siekia ją nužudyti, nei išprievartauti. Sapno sąmonė šiuo vaizdiniu norėtų paraginti sapnuojančiąją drąsiai atsigręžti į persekiotoją ir peiliu isspręsti problemas, kurias įkūnija šis vyriškis, įsisąmoninti jas.