vardo reikšmė

fėja

Manosapnai.lt

Sapne matyti fėją - geras ženklas. Mergaitės arba gražios moters pasirodymas sapne pranašauja džiaugsmą. Matyti sapne piktą fėją - laukia nemalonumai. Jeigu sapnuojate, kad fėja jums išpranašavo gerą gyvenimą, vadinasi likimas nusigręš nuo jūsų. Jeigu sapne matote fėjų šokį, laukite pasilinksminimų ar pobūvių. Jeigu sapnuojate, kad fėjos panašios į jūsų vaikus, tikėkitės laimingo gyvenimo ir ilgos senatvės. Sapnuoti fėjas, kurios žada dovanoti jums medį - labai geras sapnas. Jei fėja atmeta jūsų prašymą padėti ir pasišalina, - jūsų laukia sunkumai.

Lemtis.net

Sapnuoti fėją - labai geras sapnas, reiškiantis džiaugsmą, sėkmę, sutarimą šeimoje po slegiančių nevilties mėnesių.

Sapnininkastau.lt

Fėja – Sapne matyti fėją – geras ženklas, pranašaujantis visapusišką sėkmę;

Sapnuoti.lt

Jei sapne sutinkate fėją, reiškia, kad švelniausia moteris bus tyli ir ištikima jūsų gyvenimo palydovė. Jei esate moteris, tai jums pranašauja turtingą įdomios patirties gyvenimą.

Sapnininkas2.lt

Sapne matyti fėją - geras ženklas, pranašaujantis visapusišką sėkmę;Mergaitės arba gražios moters pasirodymas sapne - pranašauja džiaugsmą;Matyti sapne piktą fėją - laukia nemalonumai;Jeigu sapnuojate, kad fėja Jums išpranašavo gerą gyvenimą - vadinasi likimas nusigręš nuo Jūsų;Jeigu sapne matote fėjų šokį - laukite pasilinksminimų ar pobūvių;Jeigu sapnuojate, kad fėjos panašios į Jūsų vaikus - tikėkitės laimingo gyvenimo ir ilgos senatvės;Sapnuoti fėjas, kurios žada dovanoti Jums medį - labai geras sapnas, pranašaujantis sėkmę;Jei fėja atmeta Jūsų prašymą padėti ir pasišalina - Jūsų laukia sunkumai.Fėja - sėkmė menuose Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Sapnuoti fėjas, vadinasi, ieškoti patarimo ir pagalbos, susiklosčius iš pažiūros beviltiškai situacijai. Tačiau tai gali reikšti ir kaltės jausmą bei baimę, kad kažkas ne taip padaryta.