vardo reikšmė

Ėdalas

Manosapnai.lt

Ėdalą kiaulėms ruošti - netikėtus ir nemylimus svečius; matyti kiaules ėdant iš lovio ėdalą, - pasirūpink nusikratyti nepageidaujamus svečius; nešti ėdalą ir išlieti - gerą pasisekimą su moterimis.

Sapnininkastau.lt

Ėdalą kiaulėms ruošti – netikėtus ir nemylimus svečius. Matyti kiaules ėdant iš lovio ėdalą, – pasirūpink nusikratyti nepageidaujamus svečius. Nešti ėdalą ir išlieti – gerą pasisekimą su moterimis. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Ėdalą kiaulėms ruošti - netikėtus ir nemylimus svečiusMatyti kiaules ėdant iš lovio ėdalą, - pasirūpink nusikratyti nepageidaujamus svečiusNešti ėdalą ir išlieti - gerą pasisekimą su moterimis.

Sapnininkas2.lt

Ėdalą kiaulėms ruošti - netikėtus ir nemylimus svečius;matyti kiaules ėdant iš lovio ėdalą, - pasirūpink nusikratyti nepageidaujamus svečius;nešti ėdalą ir išlieti - gerą pasisekimą su moterimis. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Ėdalas – Ėdalą kiaulėms ruošti – netikėtus ir nemylimus svečius; Matyti kiaules ėdant iš lovio ėdalą, – pasirūpink nusikratyti nepageidaujamus svečius; Nešti ėdalą ir išlieti – gerą pasisekimą su moterimis.

Sapnai.eu

Ėdalą kiaulėms ruošti – netikėtus ir nemylimus svečius; matyti kiaules ėdant iš lovio ėdalą, – pasirūpink nusikratyti nepageidaujamus svečius; nešti ėdalą ir išlieti – gerą pasisekimą su moterimis.