vardo reikšmė

nėščia

Manosapnai.lt

Nėščią moterį matyti - saugokis patekti į nesusipratimus; nėščią žmoną turėti - didelę garbę; nėščią seną bobą matyti arba su ja kalbėti - saugokis didelių ir sunkių vargų; gražią merginą nėščią matyti - didelį džiaugsmą.

Sapnininkastau.lt

Nėščią moterį matyti – saugokis patekti į nesusipratimus. Nėščią žmoną turėti – didelę garbę. Nėščią seną bobą matyti arba su ja kalbėti – saugokis didelių ir sunkių vargų. Gražią merginą nėščią matyti – didelį džiaugsmą. Panašios reikšmes Bausti ką nors Nėščia Per kaimą eiti, šunis lodyti Vėžius gaudyti Krūtys Barankos Išprievartavimas, išžaginimas Auksiniai papuošalai Išžaginimas Numeriai Diegliai Cementas Išprievartavimas Dvarininkas Beretė Asketizmas Čadra Glamonėjimas Bučiuoti Audimas .

Sapnuoti.lt

Nėščią moterį matyti - saugokis patekti į nesusipratimusNėščią žmoną turėti - didelę garbęNėščią seną bobą matyti arba su ja kalbėti - saugokis didelių ir sunkių vargųGražią merginą nėščią matyti - didelį džiaugsmą.

Sapnininkas2.lt

Jeigu moteris sapnuoja, kad yra nėščia, vadinasi, ji bus nelaiminga su savo vyru, dažniausiai toks sapnas rodo nesutarimus tarp mylimųjų;Jeigu moteris Iš tikrųjų nėščia, tai toks sapnas prognozuoja sėkmingą gimdymą ir greitą jėgų atgavimą;Merginai regėti šį sapną - gėda ir nedraugų išpuoliai, apkalbos;Nėščią žmoną turėti sapne - didelę garbė, pagarba;Nėščią seną bobą matyti arba su ja kalbėti - saugokis didelių ir sunkių vargų;Gražią merginą nėščią matyti - didelį džiaugsmą;Šiaip matyti sapne nėščiąją - neišvengsite sunkumų, iš tikrųjų toks sapnas simbolizuoja nesklandumus, nemalonumus;Tačiau nėštumas t.p - gali visiškai atvirkščiai simbolizuoti ir naują gyvenimą, permainas gyvenime, viltis, ar net įdomią kelionę. jeigu nėščią žmoną turėti - didelė garbė jeigu buti nėščia, glostyti savo pilva - gyvenime vyksta pokyčiai jeigu stebėti augant pilvelį - atsiras naujų idėjų jeigu nėščią seną bobą matyti arba su ja kalbėti - saugokis didelių ir sunkių vargų. jeigu moterį matyti - saugokis patekti į nesusipratimus jeigu gražią merginą nėščią matyti - didelis džiaugsmas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Nėščia – Nėščią moterį matyti – saugokis patekti į nesusipratimus; Nėščią žmoną turėti – didelę garbę; nėščią seną bobą matyti arba su ja kalbėti – saugokis didelių ir sunkių vargų; gražią merginą nėščią matyti – didelį džiaugsmą.

Sapnai.eu

Nėščią moterį matyti – saugokis patekti į nesusipratimus; Nėščią žmoną turėti – didelę garbę; nėščią seną bobą matyti arba su ja kalbėti – saugokis didelių ir sunkių vargų; gražią merginą nėščią matyti – didelį džiaugsmą.