vardo reikšmė

Kopūstus

Sapnininkastau.lt

Valgyti iš daržo – ūkininkams gerą uždarbį, o šiaip žmonėms – gerą pasisekimą darbuose. Kopūstus kirsti – gerą ir naudingą darbą. Matyti kareivius kopūstus dedant į statines – naudingą gyvenimą; matyti kopūstus rūgstant – šeimos nesantaiką. Panašios reikšmes Razinos Braškės Garstyčios Kiaušinienė Kriaušės Persikas Pipirai Rūgštynės Uogienė Veršiena Austrė Dygės, agrastai Sausainis Agrastas Drebučiai Kūčios Ridikėliai Šakutės Tortas Vaisiai .

Sapnuoti.lt

Valgyti iš daržo - ūkininkams gerą uždarbį, o šiaip žmonėms - gerą pasisekimą darbuoseKopūstus kirsti - gerą ir naudingą darbąMatyti kareivius kopūstus dedant į statines - naudingą gyvenimą matyti kopūstus rūgstant - šeimos nesantaiką. Sapne valgyti kopūstus iš daržo - ūkininkams gerą uždarbį, o šiaip žmonėms - gerą pasisekimą darbuose; Kopūstus kirsti - gerą ir naudingą darbą; Sapnuoti kareivius kopūstus dedant į statines - naudingą gyvenimą; Sapnuoti kopūstus rūgstant - šeimos nesantaiką; Pačiam raugti - netikėtos vestuvės; Šiaip kopūstai reiškia ligą; Žiediniai kopūstai - galite persišaldyti; Sapne kopūstus pjaustyti - nuobodulys; Sodinti kopūstus - geras gyvenimas; Sapnuoti, kad valgote kopūstus - sunkus gyvenimas.

Sapnai.eu

Valgyti iš daržo – ūkininkams gerą uždarbį, o šiaip žmonėms – gerą pasisekimą darbuose; kopūstus kirsti – gerą ir naudingą darbą; matyti kareivius kopūstus dedant į statines – naudingą gyvenimą; matyti kopūstus rūgstant – šeimos nesantaiką.