vardo reikšmė

oras

Manosapnai.lt

Sapne atkreipti dėmesį į orą - nepastovi sėkmė. Kol kas jūsų reikalai klostosi gerai, bet greitu laiku viskas gali sužlugti sapnuoti gerą orą - ramybė ir geras gyvenimas. Kvepiantis oras - meilė. Vėjuotas - barniai sunkus ir troškus - rūpesčiai. Jei sapnuojate, kad kvėpuojate karštu oru, - jus trauks blogis. Miglotas oras - nusiminimas. Darganotas - nemalonumai sapne regėti lietingą, vėjuotą orą reiškia nesutarimus su draugais ir barnius šeimoje. Jeigu jaučiate sapne drėgmę, - saugokitės lemtingų įvykių, kurie sukrės jus ir pakirs valią, net sužlugdys tikėjimą gyvenimu ir pačiu savimi jeigu sapnuojate, kad išėjote pasivaikščioti lietingu oru, - laukite blogų permainų. Šaltas oras - sunkumai darbe ir namuose. Sapnuoti gerą orą - ramybė ir geras gyvenimas. Jeigu sapnuojate, kad skaitote orų prognozę, vadinasi po ilgų ir sunkių apmąstymų sugebėsite pa¬keisti gyvenamąją vietą. Taip padarydami jūs laimėsite.

Sapnininkastau.lt

laisvas ir laimingas gyvenimas. Panašios reikšmes Vartai Vikiai Garnys Sėklos Vasara Amerika Tuopų alėja Bastutis Jūra Butas Gydytojas (Bioenergetikas) Gyvuliai Pačiam būti kareiviu Ekėčios Gyvsidabris Prekijas Skriestuvas Takas Vystyklai Ekėčios .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti tyrą ir ramų orą reiškia laimę ir klestėjimą. Visos viltys ir troškimai išsipildys, o sapnuojantysis bus apsuptas linksmų ir laimingų žmonių. Sapnuoti vėjuotą orą reiškia neišvengiamą pavojų ir rūpestį. Sapnuoti apsiniaukusį, debesuotą ir niūrų orą reiškia melancholiją, ligas ir kliūtis versle.

Sapnininkas2.lt

Jei sapnuojate, kad dangus aptemo ir apsiniaukė, reiškia, kad atsitiks skaudus įvykis, kuris gali pakeisti jūsų gyvenimo kryptį. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Jis laikomas kūrybinio mąstymo ir fantazijos galių simboliu. Tačiau kartais šis sapno vaizdinys įspėja, kad, per daug atitrūkus nuo tikrovės, galima prarasti pagrindą po kojomis. Konkreti reikšmė dažniausiai aiškėja iš sapno konteksto. Aiškinantis sapną svarbu atkreipti dėmesį į tai, ką jautė sapnuojantysis. Jei jam lengva ir gera skaidriame, gaiviame ore, tai rodo sėkmingą asmenybės raidą. Jei slogus oras jį gniuždo, vadinasi, jis turi keblumų spręsdamas problemas. Vilčių ir troškimų išsipildymui trukdo iškilę sunkumai.