vardo reikšmė

skustuvas

Manosapnai.lt

Sapnuoti skustuvą - barniai ir pyktis. Surūdijęs skustuvas - nelaimė. Jeigu sapnuojate, kad perkate naują skustuvą -saugokitės sužeidimų ir nemalonumų. Sapne galąsti skustuvą - saugokitės, kad jūsų blogi darbai neiškiltų aikštėn, nes dėl to nukentėsite. Jeigu sapnuojate muštynes ir kažkas laiko skustuvą rankoje, vadinasi, nusivilsite darbu; kažkas jus baugins. Jeigu sapnuojate, kad kiti žaidžia su skustuvu -saugokitės blogų draugų. Jeigu sapne įsipjovėte su skustuvu arba kam nors įpjovėte, - rūpestis ir susikrimtimas. Sapne susipjaustyti skustuvu reiškia, kad nepavyks sudaryti sandėrio.

Sapnininkastau.lt

turėsi bėdos dėl niekų. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Skustuvą matyti arba pirkti naują - saugokis susižeidimų ir nemalonumųSkustuvą aštrinti - saugokis, kad tavo darbai neišeitų į aikštę ir netektų nukentėtiMatyti kitus skustuvu žaidžiant - saugokis blogų draugų.

Sapnininkas2.lt

Skustuvą matyti arba pirkti naują - saugokis susižeidimų ir nemalonumų;skustuvą aštrinti - saugokis, kad tavo darbai neišeitų į aikštę ir netektų nukentėti;matyti kitus skustuvu žaidžiant - saugokis blogų draugų. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Skustuvas – Skustuvą matyti arba pirkti naują – saugokis susižeidimų ir nemalonumų; skustuvą aštrinti – saugokis, kad tavo darbai neišeitų į aikštę ir netektų nukentėti; matyti kitus skustuvu žaidžiant – saugokis blogų draugų.

Sapnai.eu

Skustuvą matyti arba pirkti naują – saugokis susižeidimų ir nemalonumų; skustuvą aštrinti – saugokis, kad tavo darbai neišeitų į aikštę ir netektų nukentėti; matyti kitus skustuvu žaidžiant – saugokis blogų draugų.