vardo reikšmė

voras

Sapnininkastau.lt

Sapne regite vorą – palankus likimas, jeigu būsite atidūs ir aktyvūs, tai reikalai klostysis gerai. Voras su kryžiumi ant nugaros – netikėtas įvykis, kuris sujaudins Jūsų sielą. Jeigu sapne didelis ir mažas voras artėja prie Jūsų – džiaugsitės dėl savo reikalų. Didelis voras įkanda Jums – priešai pavogs Jūsų idėją. Įkanda mažas voras – nedideli nemalonumai, pavydas. Jeigu mergina sapnuoja, kad aplink ją auksiniai vorai – laimė ne už kalnų, taip pat, greitai ji susipažins su naujais draugais. Sapne bėgti nuo didžiulio voro – sėkmė Jus apleis dėl žeminančių aplinkybių. Jeigu sapnuojate, kad užmušėte vorą, o jis vėl atgijo ir Jus vejasi – kankins liga ir fortūnos permainos. Sapne užmušti vorą – pyksitės su savo žmona arba mylimąja. Panašios reikšmes Valgyti, valgymas Medalionas Ananasas Atstumas Agitacija Brolis Albumas Gražumas Atodrėkis Akumuliatorius Atgimimas Voras su voratinkliais Atgyti Čadra Balzamuotas Angina Išmintis Gedulas Išteisinti Jojimas .

Sapnuoti.lt

Regėti jį - klotis, nugalabyti jį - pergalėsi savo priešą.

Sapnininkas2.lt

Jeigu sapne regite vorą - dažniausiai voras sapnuose simbolizuoja išdavystes, rietenas, apgaules, tačiau gali reikšti ir kad šiuo metu Jums likimas palankus, bet kokiai veiklai tereikia būti atidiems ir aktyviems;Sapne matyti vorą su kryžiumi ant nugaros - netikėtas įvykis, kuris sujaudins Jūsų sielą;Jeigu sapne voras artėja prie Jūsų - vadinasi, džiaugsitės dėl savo reikalų, džiaugsmas;Jeigu didelis voras Jums įkanda - priešai pavogs Jūsų idėją;Jeigu įkanda mažas voras - nedideli nemalonumai, pavydas;Jeigu mergina sapnuoja, kad aplink ją - auksiniai vorai - vadinasi, laimė ne už kalnų;Greitai ji susipažins su naujais draugais;Jeigu sapne bėgate nuo didžiulio voro, vadinasi, dėl žeminančių aplinkybių sėkmė Jus apleis;Jeigu sapnuojate, kad užmušėte vorą, o jis vėl atgijo ir Jus vejasi - kankins liga ir fortūnos permainos;Sapne užmušti vorą - pykčiai su mylimais žmonėmis, t.p. gali reikšti, kad jūsų ilgai trukęs ir kantrybės pareikalavęs darbas jums neatneš nei sėkmės, nei pelno.Voras - žinia jeigu matyti - pavojingas priešas jeigu užmušti - nugalėsite priešus jeigu tinkle - laukia sunkus ir įtemptas darbas. jeigu užpuola didelis voras - kilimas karjeros laiptais. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Voras – Regėti jį – klotis, nugalabyti jį – pergalėsi savo priešą.

Sapnai.eu

Regėti jį – klotis, nugalabyti jį – pergalėsi savo priešą.

Sapnininkas.com

Paprastai voro numegztas tinklas primena intrigų rezgimą. Sapnuoti vorą – blogas ženklas: vabzdžiai, pakliuvę į jo tinklą, žūsta. Dažnai toks sapnas voro vaizdiniu įspėja moteris apie motinos kompleksą.