vardo reikšmė

ratelis

Manosapnai.lt

Sapne regėti ratelį arba juo verpti moterims reiškia nepasisekimus, o vyrams - reikalų pasunkėjimą. Sapne regėti seną arba sugadintą ratelį reiškia, kad moterims nesiseks bendraujant su vyrais, o vyrams - rūpesčių pabaiga. Naują ratelį jaunai merginai sapnuoti - sulauksite piršlių. Jeigu sapne regite sulūžusį verpimo ratelį, - jūsų vargai pasibaigė. Sapnuoti, kad perkate naują ratelį - nemalonus darbas. Jeigu sapnuojate linksmą verpėją, - jūsų laukia kruopštus darbas.

Sapnininkastau.lt

Ratelį matyti arba juo verpti – moterims nepasisekimus, o vyrams apsunkinimą. Ratelį sulaužytą matyti – vargų baigimą. Ratelį naują pirkti – didelį ir nemalonų darbą. Ratelį seną ir sugadintą matyti – moterims – vyrų nesilankymą o vyrams – vargų pabaigimą. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Ratelį matyti arba juo verpti - moterims nepasisekimus, o vyrams apsunkinimąRatelį sulaužytą matyti - vargų baigimąRatelį naują pirkti - didelį ir nemalonų darbąRatelį seną ir sugadintą matyti - moterims - vyrų nesilankymą o vyrams - vargų pabaigimą.

Sapnininkas2.lt

Ratelį matyti arba juo verpti - moterims nepasisekimus, o vyrams apsunkinimą;ratelį sulaužytą matyti - vargų baigimą;ratelį naują pirkti - didelį ir nemalonų darbą;ratelį seną ir sugadintą matyti - moterims - vyrų nesilankymą o vyrams - vargų pabaigimą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Ratelis – Ratelį matyti arba juo verpti – moterims nepasisekimus, o vyrams apsunkinimą; ratelį sulaužytą matyti – vargų baigimą; ratelį naują pirkti – didelį ir nemalonų darbą; ratelį seną ir sugadintą matyti – moterims – vyrų nesilankymą o vyrams – vargų pabaigimą.

Sapnai.eu

Ratelį matyti arba juo verpti – moterims nepasisekimus, o vyrams apsunkinimą; ratelį sulaužytą matyti – vargų baigimą; ratelį naują pirkti – didelį ir nemalonų darbą; ratelį seną ir sugadintą matyti – moterims – vyrų nesilankymą o vyrams – vargų pabaigimą.