vardo reikšmė

alėja

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate alėją, vadinasi, tolesnis jūsų likimas nebus toks sėkmingas kaip dabar. Daug nemalonių rūpesčių dar prieš akis. Graži, saulės apšviesta alėja reiškia džiaugsmą ir palaimą. Jeigu mergina sapnuoja, kad vaikšto tamsia alėja, tai jai reikia saugotis tokių draugų, kurie gali pa¬kenkti jos reputacijai

Lemtis.net

Sapnuoti, kad kažkas nutolsta nuo jūsų tamsia alėja, tai ženklas, jog nepavyks išspręsti svarbios problemos ar pagerinti finansinę padėtį.

Sapnininkastau.lt

Alėja – Jeigu sapnuojate alėją – vadinasi, tolesnis jūsų likimas nebus toks sėkmingas kaip dabar

Sapnai.com

Jei sapnuojate, kad kažkas nutolsta nuo jūsų tamsia alėja, tai ženklas, jog nepavyks išspręsti svarbios problemos ar pagerinti finansinę padėtį. Pačiam eiti alėja — noras kuriam laikui pakeisti aplinką, atsiskirti nuo šeimos, įkyrių kaimynų. Kertama alėja — skaudus praradimas giminėje ar bankrotas ne dėl jūsų kaltės. Sodinti savo medį alėjoje — šeimos pagausėjimas dar šiais metais. Sena alėja su paukščių lizdais — ženklas, kad nereikia keisti darbo ar gyvenamosios vietos. Tai gali reikšti ir praleistą progą laimėti daug pinigų. Jaunai moteriai vaikščioti tamsia alėja reiškia perspėjimą, kad ją supa abejoti draugai, bendravimas su jais gali pakenkti jos reputacijai. Graži, saulės apšviesta alėja reiškia džiaugsmą ir palaimą.