vardo reikšmė

areštavimas

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad kažką areštuojate, reiškia, kad daugiau to pakęsti negalite; sapnuoti, kad esate areštuotas, reiškia didelius nemalonumus, kurie yra įveikiami; matyti ką nors areštuotą skelbia išdavystę (giminaičio ar draugo), kuri jus nuves į pražūtį; iš areštinės pabėgti - išvengsi didelės nelaimės.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti, kad kažką areštuojate, reiškia, kad daugiau to pakęsti negalite; sapnuoti, kad esate areštuotas, reiškia didelius nemalonumus, kurie yra įveikiami. Matyti ką nors areštuotą skelbia išdavystę (giminaičio ar draugo), kuri jus nuves į pražūtį. Iš areštinės pabėgti – išvengsi didelės nelaimės. Panašios reikšmes Bičiulis Grėbti Daržas Dangaus šviesuliai Būrys Badas Baldai Mėšlas Alksnynas Dildė Daiktai Derlius Bajoras Areštas Gaidys Guvernantė Burna Gervuogė Deivė Begalvis .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad kažką areštuojate, reiškia, kad daugiau to pakęsti negaliteSapnuoti, kad esate areštuotas, reiškia didelius nemalonumus, kurie yra įveikiamiMatyti ką nors areštuotą skelbia išdavystę (giminaičio ar draugo), kuri jus nuves į pražūtįIš areštinės pabėgti - išvengsi didelės nelaimės.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti, kad kažką areštuojate, reiškia, kad daugiau to pakęsti negalite;sapnuoti, kad esate areštuotas, reiškia didelius nemalonumus, kurie yra įveikiami;matyti ką nors areštuotą skelbia išdavystę (giminaičio ar draugo), kuri jus nuves į pražūtį;iš areštinės pabėgti - išvengsi didelės nelaimės. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Areštavimas (arestavimas) – Sapnuoti, kad kažką areštuojate, reiškia, kad daugiau to pakęsti negalite; Sapnuoti, kad esate areštuotas, reiškia didelius nemalonumus, kurie yra įveikiami; Matyti ką nors areštuotą skelbia išdavystę (giminaičio ar draugo), kuri jus nuves į pražūtį; Iš areštinės pabėgti – išvengsi didelės nelaimės.

Sapnai.eu

Sapnuoti, kad kažką areštuojate, reiškia, kad daugiau to pakęsti negalite; sapnuoti, kad esate areštuotas, reiškia didelius nemalonumus, kurie yra įveikiami; matyti ką nors areštuotą skelbia išdavystę (giminaičio ar draugo), kuri jus nuves į pražūtį; iš areštinės pabėgti – išvengsi didelės nelaimės.