vardo reikšmė

uni

Sapnininkastau.lt

pakilimas gyvenime ir garbė. Panašios reikšmes Dangoraižis Astrologas Antpečiai Išeiginiai rūbai Karališka karūna Knyga Liūtas Bučiuoti tėvus Ūsai dideli Vainikas rūtų ar laurų, jį dėvėti Žili plaukai Išganyti kitą ar save Jazminus skinti Jojant matyti Nosis didelė Šokant paslysti ir nugriūti Karolius dovanoti ar gauti dovanų Antakiai Fejerverkas Universitetas .

Sapnai.com

Uniforma – Sapne matyti uniformą reiškia – kad Jus sups įtakingi draugai, kurie padės įgyvendinti svajones; sSapne matyti žmones, vilkinčius kokiomis nors uniformomis – nemalonumai valdiškose įstaigose, galimi ir nesutarimai su draugais; sapnuoti artimą žmogų, vilkintį uniforma – išsiskyrimas; jeigu mergina sapnuoja, kad yra apsivilkusi mokykline uniforma – nuoširdi draugystė; jeigu sapne nenorit vilktis mokyklinės uniformos – nemalonumai arba apkalbos; sapne regėti žmogų, vilkintį policininko uniforma – įtakingas pažįstamas.

Sapnai.eu

Sapne matyti uniformą reiškia – kad Jus sups įtakingi draugai, kurie padės įgyvendinti svajones;

Sapnininkas.com

Sapno kalba uniformos paprastai reiškia ne tik siekimą įtvirtinti savo asmenybę bei įgyti pripažinimą, bet ir garbės bei valdžios troškimą. Šis vaizdinys gali atspindėti ir pernelyg didelį prisitaikėliškumą arba įtikėjimą autoritetais.