vardo reikšmė

kalvį

Manosapnai.lt

Matyti kalvį kaustant arklius - sunkų ir niekad nebaigiamą darbą; kalvį matyti kalant raudoną geležį - didelę sveikatą ir patvarumą darbuose; kalvį sergant matyti - sunkią ir netikėtą ligą; su kalviu muštis ir jį nugalėti - savo priešus nugalėsi ir iš jų pasijuoksi; pačiam kalviu būti - netikėtą nelaimę; kalvį visą paišiną matyti - greit teks nuo savųjų turėti didelį nemalonumą; kalvį matyti fajetoną kaustant - turtų ir garbės pakilimą; matyti karo kalvį - didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus gyvenime; matyti kalvį prisigėrusį degtinės - netikėtus nemalonumus ir nuostolius; būti kalvio troboje ir gerti degtinę - daug rūpesčių.

Sapnininkastau.lt

Matyti kalvį kaustant arklius – sunkų ir niekad nebaigiamą darbą. Kalvį matyti kalant raudoną geležį – didelę sveikatą ir patvarumą darbuose. Kalvį sergant matyti – sunkią ir netikėtą ligą. Su kalviu muštis ir jį nugalėti – savo priešus nugalėsi ir iš jų pasijuoksi. Pačiam kalviu būti – netikėtą nelaimę. Kalvį visą paišiną matyti – greit teks nuo savųjų turėti didelį nemalonumą. Kalvį matyti fajetoną kaustant – turtų ir garbės pakilimą. Matyti karo kalvį – didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus gyvenime. Matyti kalvį prisigėrusį degtinės – netikėtus nemalonumus ir nuostolius. Būti kalvio troboje ir gerti degtinę – daug rūpesčių. Panašios reikšmes Grėbti Figūra Eglė Gitara Genys Dėžės Bokštas Bobos Jaunikaitis Ėdžios Dievas Diena Diržas Duonkubilis Daržininkas Įdubimas Numeriai Dvaras Gegutė Amaras .

Sapnai.com

Kalvį – Matyti kalvį kaustant arklius – sunkų ir niekad nebaigiamą darbą; kalvį matyti kalant raudoną geležį – didelę sveikatą ir patvarumą darbuose; kalvį sergant matyti – sunkią ir netikėtą ligą; su kalviu muštis ir jį nugalėti – savo priešus nugalėsi ir iš jų pasijuoksi; pačiam kalviu būti – netikėtą nelaimę; kalvį visą paišiną matyti – greit teks nuo savųjų turėti didelį nemalonumą; kalvį matyti fajetoną kaustant – turtų ir garbės pakilimą; matyti karo kalvį – didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus gyvenime; matyti kalvį prisigėrusį degtinės – netikėtus nemalonumus ir nuostolius; būti kalvio troboje ir gerti degtinę – daug rūpesčių.

Sapnai.eu

Matyti kalvį kaustant arklius – sunkų ir niekad nebaigiamą darbą; kalvį matyti kalant raudoną geležį – didelę sveikatą ir patvarumą darbuose; kalvį sergant matyti – sunkią ir netikėtą ligą; su kalviu muštis ir jį nugalėti – savo priešus nugalėsi ir iš jų pasijuoksi; pačiam kalviu būti – netikėtą nelaimę; kalvį visą paišiną matyti – greit teks nuo savųjų turėti didelį nemalonumą; kalvį matyti fajetoną kaustant – turtų ir garbės pakilimą; matyti karo kalvį – didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus gyvenime; matyti kalvį prisigėrusį degtinės – netikėtus nemalonumus ir nuostolius; būti kalvio troboje ir gerti degtinę – daug rūpesčių.

Sapnininkas.com

Kalvio amatas seniau buvo laikomas magišku ir meniniu reiškiniu, kadangi kalvis ugnyje visiškai pakeičia metalų savybes. Trapią geležį jis paverčia lanksčiu, kietu plienu. Sapnuose šioji simbolinė kalvio prasmė yra išlikusi. Sapnuoti kalvę reiškia panašiai tą patį, ką ir virtuvę. Tai yra kitimo ir virsmo vieta.