vardo reikšmė

krutin

Sapnininkastau.lt

Nuogą matyti – gerą sveikatą. Krūtinę sulaužytą matyti – seniems – sunkią ligą, o jauniems – netikėtas muštynes. Būti pačiam su perdurta krūtine – didelį širdies skausmą. Matyti krūtinę su didelėmis krūtimis ir apžėlusią – didelį sumanymą ir turtą. Panašios reikšmes Krūtinė Bėgimas .

Sapnai.com

Krūtinė – Nuogą matyti – gerą sveikatą; krūtinę sulaužytą matyti – seniems – sunkią ligą, o jauniems – netikėtas muštynes; būti pačiam su perdurta krūtine – didelį širdies skausmą; matyti krūtinę su didelėmis krūtimis ir apžėlusią – didelį sumanymą ir turtą.

Sapnai.eu

Nuogą matyti – gerą sveikatą; krūtinę sulaužytą matyti – seniems – sunkią ligą, o jauniems – netikėtas muštynes; būti pačiam su perdurta krūtine – didelį širdies skausmą; matyti krūtinę su didelėmis krūtimis ir apžėlusią – didelį sumanymą ir turtą.

Sapnininkas.com

Krūtinė yra motiniškumo, gyvybę teikiančio ir maitinančio moteriškumo simbolis. Sapne krūtinė beveik niekuomet nesimbolizuoja seksualumo. Užtat ji gali reikšti dvasinio peno ir pažinimo poreikį. Vyrams sapne krūtinė kartais simbolizuoja pernelyg glaudų ryšį su motina.