vardo reikšmė

marškiniai

Manosapnai.lt

Marškiniai sapne pranašauja laimingą ateitį. Sapne regėti margaspalvius marškinius reiškia, kad išgirsite apkalbas apie savo draugo palaidą gyvenimą. Jeigu sapnuojate, kad marškiniai nešvarūs, - su-sirgsite užkrečiama liga. Suplyšę marškiniai - nelaimė ir rūpesčiai. Jeigu sapnuojate, kad velkatės marškinius, - jūsų neištikimybė atŠaldys mylimosios jausmus. Sapne vilkėti baltais marškiniais reiškia nelaimingas vedybas su neištikimu vyru. Jeigu sapne vilkite juodais marškiniais, - mirs kas nors iš jūsų artimųjų. Jeigu sapnuojate, kad apsivilkote įšvirkščius marškinius, vadinasi, jūsų vyras yra neištikimas. Nusivilkti marškinius sapne - betikslis laukimas. Skalbti marškinius - būsite mylimi. Padžiautus moteriškus marškinius sapnuoti - įsimylėsite. Siūti marškinius - laimė. Pamesti sapne marškinius reiškia gėdą.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad vilkite naujus gražius marškinius ir iš karto skalbiate, reiškia gerovę ir ramybę. Sapnuoti, kad marškinius nusivelkate, reiškia prarastas viltis. Sapnuoti, kad marškinius skalbiate ir lyginate, reiškia, kad sapnuojantysis netrukus bus labai mylimas. Jei marškiniai yra nešvarūs arba suplyšę, reiškia skurdą ir nemalonumus. Švarūs marškiniai reiškia būsimus džiaugsmus.

Sapnininkas2.lt

Marškinius švarius sapne apsivilkti - pradėsi gerą naują darbą; Senus,nešvarius marškinius apsivilkti - prisidarysi gėdos; Skalbti marškinius sapne - kažkas tave pamils; siūti marškinius - laimė. Papildyti šio sapno reikšmę