vardo reikšmė

Žmona

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate savo žmoną, vadinasi, jūsų laukia nebaigti darbai ir barniai namuose. Žmoną su vaikais sapnuoti - viskas seksis. Jeigu sapne jūsų žmona maloni, vadinasi, iŠ rizikingo sandėrio gausite pelną. Ją supykusią sapnuoti - džiugi nuotaika. Prie žmonos meilintis ar su ja gulėti - gyvensite pavyzdingą gyvenimą. Sapne su žmona bartis - nemalonus atsitikimas ar papeikimas. Žmoną sapne mušti - esate dar nesubrendęs, silpnas žmogus. Turėti sapne už jus didesnę žmoną - pateksite į juokingą situaciją.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti savo žmoną reiškia, kad šeimoje kyla rimtų sunkumų. Sapnuoti, kad tuokiatės su savo paties žmona yra geras ženklas.

Sapnininkas2.lt

Žmoną su kūdikiu matyti - didelį džiaugsmą;žmoną didelę ir storą turėti - tavo gyvenimas pagerės;prie žmonos meilintis - laimingą ir gerą gyvenimą;žmoną sumušti - greit neteksi savo vyriško būvio;žmoną piktą ir nusiminusią matyti - saugokis keršto, kad nuo jo nenukentėtum.Žmona - džiugi žinia jeigu su vaikais - sėkmė jeigu pikta - džiaugsmas jeigu susibarti - nemalonus atsitiktinumas jeigu meilintis - taikus, pavyzdingas gyvenimas jeigu mušti - silpnybė, tamsumas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Žmona (Pačia) – Žmoną su kūdikiu matyti – didelį džiaugsmą; žmoną didelę ir storą turėti – tavo gyvenimas pagerės; prie žmonos meilintis – laimingą ir gerą gyvenimą; žmoną sumušti – greit neteksi savo vyriško būvio; žmoną piktą ir nusiminusią matyti – saugokis keršto, kad nuo jo nenukentėtum.

Sapnai.eu

Žmoną su kūdikiu matyti – didelį džiaugsmą; žmoną didelę ir storą turėti – tavo gyvenimas pagerės; prie žmonos meilintis – laimingą ir gerą gyvenimą; žmoną sumušti – greit neteksi savo vyriško būvio; žmoną piktą ir nusiminusią matyti – saugokis keršto, kad nuo jo nenukentėtum.