vardo reikšmė

stikl

Sapnininkastau.lt

gerai. Panašios reikšmes Jaunumas Avys baltos Draugas Saldi, balta kava Kepurė Marškinius švarius, gerus apsivilkti Medžiaga nauja Lempa šviesiai dega Katilas Kastuvas, su juo kasti Pumpurai Dabintis Jaukinti laukinius gyvulius ar žvėris Mašinos ariamos, kuliamos ir kt. Elnias Medeliai Įrėminimas Versmė Nardyti Čeburekas .

Sapnai.com

Stiklinė – Sudaužyti ją – rūpesčiai; su vandeniu – sveikata; suskilusi – apgautas turėsi nuostolių; tuščia – nusivylimas; dovanoti ją – neteksi draugo.

Sapnai.eu

Sudaužyti ją – rūpesčiai; su vandeniu – sveikata; suskilusi – apgautas turėsi nuostolių; tuščia – nusivylimas; dovanoti ją – neteksi draugo.

Sapnininkas.com

Stiklas sapne gali rodyti kokio nors ryšio trapumą ar per didelį sapnuojančiojo jautrumą. Stiklo siena tarp sapnuojančiojo ir kito asmens rodo bendravimo su tuo asmeniu sunkumus. Stiklo indai ar krištolinės taurelės vaizdžiai rodo sąmonėjimo procesą. Šio proceso pobūdžiui lemiamos reikšmės turi tai, kas yra tame stiklo inde. Stiklo langas simbolizuoja reginį į kažką nauja. Retai tepasitvirtina Freudo požiūris, kad stiklo indai esą moters lytinių ir kitų pilvo organų simboliai.