vardo reikšmė

acta

Lemtis.net

Sapnuoti, jog gardinate actu patiekalus - atsikratysite darbų su kurias siejate netvirtas viltis.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti actą apskritai reiškia pavydą ir pranašauja būsimą vargą. Taip pat reiškia įtampą ir stresą. Gerti ar matyti ką nors geriantį actą rodo ligą, nemalonumus, rūpesčius ir sielvartą. Panašios reikšmes Griūtis Bičiulis Grėbti Daržas Dangaus šviesuliai Būrys Badas Baldai Mėšlas Alksnynas Dildė Daiktai Derlius Bajoras Areštas Gaidys Guvernantė Burna Gervuogė Deivė .

Sapnai.com

Jei sapnuojate, kad actu gardinate patiekalus – atsisakykite darbų, su kuriais siejate netvirtas viltis; Sapnuoti, kad išliejote actą — perspėjimas, jog būtumėte atsargesni; Skolinti actą — neišsaugosite savo šeimos paslapčių nuo pernelyg smalsių ir įkyrių žmonių; Nuodytis actu — perspėjimas neskubėti; Gaminti actą – nedori sumanymai; Raudonas actas – asmeninė neapykanta; Baltas actas – padaryta kitam skriauda; Sugedęs actas – liga; Sapne gerti actą reiškia nerimą, jaudulį dėl reikalų, kurie nieko gera nežada.

Sapnai.eu

Sapnuoti actą apskritai reiškia pavydą ir pranašauja būsimą vargą. Taip pat reiškia įtampą ir stresą. Gerti ar matyti ką nors geriantį actą rodo ligą, nemalonumus, rūpesčius ir sielvartą.

Sapnininkas.com

Sapnuoti actą reiškia nuoskaudas, nusivylimus, praradimus. Sapnuojančiam sunku priimti tiesas, kurios jį žeidžia. Tiksliau paaiškinti šio sapno prasmę galima sugretinus jį su kitais sapnais.