vardo reikšmė

meskere

Manosapnai.lt

Sapne meškerioti - kantrybės ir ištvermės išbandymas. Jei matote meškeriojant kitus ir jiems gerai sekasi, - jus kankins pavydas dėl kitų sėkmės, ypač dėl finansų. Vaikai, meškeriojantys sapne, pranašauja netikėtus nuotykius. Pagauti meškere žuvį - pelnas, jūros vilką ar ūdrą - saugokitės plėšikų.

Sapnininkastau.lt

Meškerę matyti arba su ja žuvis gaudyti – apgaudinėjimą. Meškere pagauti žuvį – gerą ir laimingą pelną. Matyti vaikus meškeriojant – saugokis netikėtų nuotykių. Meškeriojant pagauti ūdrą arba jūros vilką – saugokis ginkluotų plėšikų. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Meškerę matyti arba su ja žuvis gaudyti - apgaudinėjimąMeškere pagauti žuvį - gerą ir laimingą pelnąMatyti vaikus meškeriojant - saugokis netikėtų nuotykiųMeškeriojant pagauti ūdrą arba jūros vilką - saugokis ginkluotų plėšikų.

Sapnai.com

Meškerė – Meškerę matyti arba su ja žuvis gaudyti – apgaudinėjimą; meškere pagauti žuvį – gerą ir laimingą pelną; matyti vaikus meškeriojant – saugokis netikėtų nuotykių. Meškeriojant pagauti ūdrą arba jūros vilką – saugokis ginkluotų plėšikų.

Sapnai.eu

Meškerę matyti arba su ja žuvis gaudyti – apgaudinėjimą; meškere pagauti žuvį – gerą ir laimingą pelną; matyti vaikus meškeriojant – saugokis netikėtų nuotykių. Meškeriojant pagauti ūdrą arba jūros vilką – saugokis ginkluotų plėšikų.

Sapnininkas.com

Sapnų kalba meškerė yra įrankis, turįs padėti sapnuojančiam sutelkti visą sielos stiprybę, kad išsipildytų jo troškimai.