vardo reikšmė

zirkles

Manosapnai.lt

Sapne regėti žirkles - blogas ženklas - žmona pavyduliaus vyrui, o įsimylėjusieji barsis ir priekaištaus vienas kitam. Auksinės žirklės - džiaugsmas. Jeigu sapne žirklės aštrios, vadinasi, teks dirbti labai bjaurų darbą. Galąsti žirkles - ginčai ir vaidai. Kirpti su žirklėmis - pinigai. Sulaužytos žirklės reiškia, kad norėsite atsikratyti nemalonių užduočių. Jeigu sapne sulaužėte žirkles, vadinasi, dėl keistų, ekscentriškų manierų galite netekti gerų draugų ir geros padėties.

Sapnininkastau.lt

darbas. Panašios reikšmes Žirklės Griovys Save kankinti Kirvis Paskenduolis, ar pats esi paskenduolis Akėčios Apsėti ar apsodinti lauką automobiliu važiuoti Bala Banda Iždinėje tarnauti Jaujoje kulti javus Kelnės Sinagoga Abejoti Daržas su daržovėmis Pasmaugti ką nors Karutis Nustebimas Pyragas .

Sapnuoti.lt

Kirpti jomis - pinigaiGaląsti jas - ginčai, vaidaiRegėti - bėdos nematysi.

Sapnai.com

Žirklės – Kirpti jomis – pinigai; galąsti jas – ginčai, vaidai; regėti – bėdos nematysi.

Sapnai.eu

Kirpti jomis – pinigai; galąsti jas – ginčai, vaidai; regėti – bėdos nematysi.

Sapnininkas.com

Kaip ir daugelis pjaunančių bei duriančių įnagių, žirklės simbolizuoja vyriškąjį seksualumą ir agresyvumą. Kartais jos rodo polinkį kritikuoti ir ironizuoti. Papildomos informacijos sapnui paaiškinti dažnai teikia žirklių panaudojimo pobūdis.