vardo reikšmė

sermenys

Manosapnai.lt

Šermenis sapnuoti ar jose dalyvauti - netikėtas nuliūdimas, kita reikšmė - teks nukentėti dėl nepastabumo, dar viena reikšmė - keisis oras. Šermenyse paskui karstą eiti - gausite palikimą. Sapne dėl palaikų su kuo nors ginčytis - saugo¬kitės neteisingų žmonių. Dalinti mirusiojo palaikus bevaikiams - sulauksite vaikų, tarnautojams - algų pakėlimas, o viengungiams - sukursite šeimą. Jei sapne jus laidoja - senatvėje gali tekti elgetauti.

Sapnai.com

Šermenys (laidotuvės) – Šermenis (laidotuves) matyti arba jose dalyvauti – per savo nepastabumą teks nukentėti; Laidotuvėse dėl mirusio palaikų, ginčytis – saugokis neteisingų žmonių; pačiam lydėti numirėlį į kapines – oro atmainą; girdėti numirėli laidojant – turtų įsigijimą; dėti į grabą numirėlį – saugokis, kad senatvėje nereikėtų vargo vargti.

Sapnai.eu

Šermenis (laidotuves) matyti arba jose dalyvauti – per savo nepastabumą teks nukentėti; Laidotuvėse dėl mirusio palaikų, ginčytis – saugokis neteisingų žmonių; pačiam lydėti numirėlį į kapines – oro atmainą; girdėti numirėli laidojant – turtų įsigijimą; dėti į grabą numirėlį – saugokis, kad senatvėje nereikėtų vargo vargti.