vardo reikšmė

sveikinti

Manosapnai.lt

Jei sapnuojate, kad sveikinate arba girdite sveikinantis žodžiais "iki pasimatymo", yra pražūtinga pranašystė, nes toks sveikinimas yra susijęs su išsiskyrimu. Nuoširdus sveikinimasis apsikabinant su šeimos nariais yra geras ženklas ir reiškia visišką santarvę ir draugiškus santykius. Tačiau nuoširdžiai sveikintis su ne šeimos nariais gali būti nepalankus ženklas. Jei sveikinamasi su priešu, reiškia būsimą susitaikymą. Sapnuoti, kad atsisveikinate su išvykstančiuoju, reiškia, kad bus liūdesio laikotarpių.

Sapnininkastau.lt

Su davatka sveikintis sapne – sumanymas, darbas pasiseks. Panašios reikšmes Davatka Abejoti Įžeidimas Įrėminimas Susižadėjimas Durpės Karininkas Pats našlys Mezgimas Asilu joti Jeigu jis numirs Išeiti į atsargą Kakta aukšta, plati Jaunamartė Gelbėjimo valtis Doleriai Jungas Elgesys Agitacija Akmens skaldykla .

Sapnuoti.lt

Jei sapnuojate, kad sveikinate arba girdite sveikinantis žodžiais iki pasimatymo, yra pražūtinga pranašystė, nes toks sveikinimas yra susijęs su išsiskyrimu. Nuoširdus sveikinimasis apsikabinant su šeimos nariais yra geras ženklas ir reiškia visišką santarvę ir draugiškus santykius. Tačiau nuoširdžiai sveikintis su ne šeimos nariais gali būti nepalankus ženklas. Jei sveikinamasi su priešu, reiškia būsimą susitaikymą. Sapnuoti, kad atsisveikinate su išvykstančiuoju, reiškia, kad bus liūdesio laikotarpių.

Sapnai.com

Sveikintis – Su davatka sveikintis sapne – sumanymas, darbas pasiseks.

Sapnai.eu

Su davatka sveikintis sapne – sumanymas, darbas pasiseks.