vardo reikšmė

šokti

Manosapnai.lt

Sapne šokti reiškia seniai lauktą sėkmę. Sapne būti linksmam šokių vakare reiškia, kad turėtumėte užmegzti naujus meilės ryšius. Šokti būryje žmonių reiškia draugiškų kontaktų užmezgimą, harmoningą partnerystę. Šokti su gražiu partneriu reiškia džiaugsmą ir turtą, taip pat pavydą. Moteriai Šokti su pažįstamu vyru ir nejausti malonumo reiškia, jog esate įtraukta į veiklą, kuri jums nepatinka, bet norėdama palaikyti draugiškus santykius tai kenčiate ir laukiate progos pasitraukti. Vienam šokti - poreikis būti savarankiškam, išlaikyti pusiausvyrą. Šokti pramoginius šokius ar baletą gali reikšti polinkį ir norą būti reikšmingam, o taip pat gali reikšti tuščią pasididžiavimą. Sapne šokti džigą - jūsų laukia pasilinksminimas ir daug malonių akimirkų. Jeigu sapnuojate, kad jūsų mylimoji šoka džigą, - paaukštinimas darbe. Sapnuoti, kad balerinos šoka džigą - pasilinksminimas. Jeigu sapnuojate, kad šokių vakare jūsų niekas nekviečia šokti vadinasi, mėgstate pokštauti, bet į meilę žiūrėkite labai rimtai. Būkite atsargūs kalbėdami, nes galite sužeisti kito žmogaus širdį. Šokant jausti išsekimą, nuovargį, blogumą - reikalų pablogėjimas. Sapnuoti šokančius vaikus - laimingos vedybos ir mylinti, darni šeima. Šis sapnas jauniems žmonėms žada nesudėtingą ir nesunkų darbą bei įdomų laisvalaikį. Jeigu sapne matote šokančius pagyvenusius žmones, - puikios perspektyvos darbe. Kitus šokančius sapnuoti - linksmybės ir džiaugsmas. Šokti sapne į vandenį - kažkas jus nori apgauti per griovį šokti - atiduosite skolas.

Sapnininkastau.lt

maža liga, kartais netikėtas pasigėrėjimas. Panašios reikšmes Juodaakis ar piktadarys Baimė Interviu Įnamis Jaunamartė Gundymas Burna Hidra Derva Butelis Baletas Biblioteka Dangoraižis Erotinis filmas Durklas Herbas Abejojimas Džiovykla Bangos Cimbolai .

Sapnuoti.lt

Apskritai sapnuoti šokius reiškia džiaugsmą ir sėkmę. Sapnuoti, kad šokate per vestuves, reiškia ligas. Šokti arba matyti šokančius reiškia draugystę ir sėkmę versle .Šokti, ypač valsą, reiškia gerą nuotaiką ir linksmybę.

Sapnininkas2.lt

Šokti į vandenį - nori tave apgauti;per griovį - apmokėsi skolas;su gražia panele ar švankiu ponu - esi linkęs ar linkusi pavydėti. Papildyti šio sapno reikšmę