vardo reikšmė

kiausinis

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad radote lizdą su kiaušiniais - turtas ir laimingos vedybos. Šis sapnas moterims žada pasilinksminimus. Sapne miške rasti kiaušinius reiškia tolimų giminaičių palikimą. Rinkti vištų sudėtus kiaušinius gali reikšti apkalbas, dėl kurių gali būti nemalonumų. Imti kiaušinius iš gūžtos - ištekėsite už našlio su vaikais. Jeigu sapnuojate pintinę su kiaušiniais, vadinasi, dalyvausite pelningame versle. Matyti kiaušinius su dar neišsiritusiais viščiukais reiškia įspėjimą, kad laikas parodyti savąjį aš. Mintys subrandintos, tereikia tik jas įgyvendinti. Išmargintas kiaušinis - gausite dovaną. Geltonas - sunki liga. Raudonas - mirtis. Jeigu sapnuojate sudaužytus kiaušinius, vadinasi, likimas jus dosniai apdovanos. Aštrus protas ir teisingumas privers žmones jumis gėrėtis. Pirkti kiaušinius - nemalonumai, kurių neišvengsite dėl savo kaltės. Pašvinkęs kiaušinis - nuosavybės netekimas ir reikalų žlugimas. Kiaušinių lukštai - skolos ir bėdos. Kiaušinio baltymas - laimė. Kepti kiaušiniai - pokalbiai. Sapne valgyti kiaušinius reiškia, kad jūsų tyko pavojus. Kiaušinienę valgyti sapne - greit sutvarkysite reikalus ir būsite patenkinti. Sapne dėti kiaušinius - jūsų vaikai užaugs sveiki.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti nedaug kiaušinių reiškia nedidelę naudą, sapnuoti daug kiaušinių reiškia nerimą ir rūpestį dėl nesutarimų ir ginčų. Jei kiaušiniai sveiki, reiškia perteklių. Jei kiaušiniai sudaužyti, reiškia nemalonumus. Jei kiaušiniai iškepti, reiškia rūpesčius ir nemalonumus dėl draugų. Sapnuoti Velykų margučius reiškia, kad jūsų ateitis bus kupina džiaugsmo.

Sapnininkas2.lt

Pirkti kiaušinius - gyvenimo pagerėjimas;valgyti - susižadėjimas;matyti kiaušinio kevalą - gedėjimas;imti iš gūžtos - ištekėti už našlio su vaikais;sudaužyti - nemalonumą;kepti juos - pokalbiai. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Daugelyje mitų teigiama, jog pasaulis atsiradęs iš vieno kiaušinio. Kiaušinis yra ir atgimimo simbolis. Atgimimą simbolizuoja vieni kitiems dovanojami velykiniai kiaušiniai. Sapnuoti kiaušinį visada geras ženklas.