vardo reikšmė

viesbutis

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate didelį ir gerai apstatytą viešbutį, laukite gerovės ir malonumų. Gražus viešbutis - įdomios kelionės ir geri įspūdžiai. Senas, nešvarus viešbutis - nepasisekimas arba liūdna gyvenimo pamoka. Jeigu sapne ieškote viešbučio, - reikės nugalėti nemalonumus. Grįžti į viešbutį ir nerasti savo kambario, nes pamiršote jo numerį, arba jei neturite rakto - nerasi¬te reikiamo sprendimo. Taip pat gali reikšti neaiškius santykius su draugais, šeimos nariais ar aplinkiniais.

Sapnininkastau.lt

Būti jame – kelionė. Panašios reikšmes Aerouostas Grūstuvis Tinklas Krėslas Tvartas Rojus Grūstuvis Ežeras Turgus Balaganas Irklas Fabrikas Bufetas Balkonas Daržas Hidrolėktuvas Atlasas (geografijos) Kakta žema, siaura Kaldra užsiklojus gulėti Lietsargis .

Sapnuoti.lt

Būti jame - kelionė.

Sapnai.com

Viešbutis – Būti jame – kelionė.

Sapnai.eu

Būti jame – kelionė.

Sapnininkas.com

Sapne jis simbolizuoja pereinamąją būseną, permainą lūkesčius. Viešbutyje sutikti nepažįstami žmonės liudija tas neįsisąmonintas asmenybės puses ir psichinį turinį, apie kurias sapnuojantysis iki šiol nenumanė.

Linksmiau.net

Viešbutis – Jeigu sapnuojate didelį ir gerai apstatytą viešbutį – laukite gerovės ir malonumų; Sapnuoti, kad esate viešbutyje patys – dažniausiai pranašauja netikėtas keliones; Gražus viešbutis – įdomios kelionės ir geri įspūdžiai; Senas, nešvarus viešbutis – nepasisekimas arba liūdna gyvenimo pamoka; Jeigu sapne ieškote viešbučio – reikės nugalėti nemalonumus; Grįžti į viešbutį ir nerasti savo kambario, nes pamiršote jo numerį, arba jei neturite rakto – nerasite reikiamo sprendimo, taip pat gali reikšti neaiškius santykius su draugais, šeimos nariais ar aplinkiniais.