vardo reikšmė

skruzdėlė

Manosapnai.lt

Skruzdėlės reiškia neramumą, nervingumą, kraujotakos sutrikimą galūnėse, temperatūrą. Taip pat tai gali būti sustiprėjęs aktyvumas, stropumas. Jeigu sapnuojate skruzdėles, - neišvengsite smulkių nemalonumų, matyti daug skruzdėlių dirbant reiškia, kad stropiai dirbdami gausite pelną. Matyti skruzdėles statant stabą ir jausti, kad jis nėra tvirtas - įspėjimas, kad labiausiai vertinate darbą. Turėtumėte pagalvoti apie balansą tarp darbo. Šeimos ir gyvenimo bei dvasinių vertybių. Matyti skruzdėles, vaikščiojančias po jūsų patalynę - atkaklus darbas duos gerų vaisių. Skruzdžių takas - rūpesčiai, užkrečiama liga. Gulėti ant skruzdėlyno - rūpinkitės savo gyvenimu jų apipultam būti - liga. Būti skruzdėlių sukandžiotam - nelaimė. Skraidančios skruzdėlės pranašauja pavojingą kelionę. Skruzdėles mindžioti - prarasite savo laimę. Skruzdėlyną sapnuoti - patarimas saugotis piktų žmonių.

Lemtis.net

Sapnuoti daug skruzdėlių - naujas darbas bus nelabai pelningas.

Sapnininkastau.lt

daug pelningo darbo turėsi. Panašios reikšmes Skruzdėlynas Skruzdės Ištvirkavimas Veršiukus pjauti Bonka Įkąsti Ikona Yla Iliuminatorius Burtininko vaistai Faksas Ietis Inkilas Burlentė Kabinetas Bestseleris Folija Agregatas Dirbtuvės Pačiam nusiauti .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti skruzdėlę yra veiklos, sveikatos ir iš darbo gaunamo turto simbolis. Tai labai geras sapnas valstiečiams, kadangi pranašauja gausų derlių, o taip pat prekybininkams ir tiems, kurie turi naudos iš bendruomenės gyventojų, nes pranašauja gerą reikalų klotį. Tačiau toks sapnas yra blogas ženklas visiems kitiems, nes reiškia nuostolius, praradimus ir pavojingas keliones. Yra geras ženklas ligoniams sapnuoti, kad tik mato skruzdėles, bet jei jos artinasi prie ligonio ir jį puola, reiškia neišvengiamą mirtį. Jei sapnuoja vyras, reiškia, kad jis ves moterį šeimininkišką ir taupią, kuri pagausins jų pinigus.

Sapnininkas2.lt

Skruzdėlė - darbštumas, produktyvumas. Papildyti šio sapno reikšmę