vardo reikšmė

lip

Sapnininkastau.lt

Lipti kur nors – visuose dalykuose gerą pasisekimą. Lipti į bažnyčios bokštą – garbės pakilimą. Lipti ant namo stogo – reiškia netikėtą nustebimą. Lipti į medį ir nukristi – garbės netekimą ir nuo visuomenės pažeminimą. Panašios reikšmes Juodos ar pilkos knygos, jas skaityti Karalius Gimnastas Laiptai Mūras Rūsys Beržas Garlaivis Gerti Duobė Gadinimas Apžvalgos bokštelis Bokštas Atleidimas Įsipareigojimas Bedugnė Figmedis Giluma Bangolaužis Išsigelbėjimas .

Sapnai.com

Lipimas – Lipti kur nors – visuose dalykuose gerą pasisekimą; lipti į bažnyčios bokštą – garbės pakilimą; lipti ant namo stogo – reiškia netikėtą nustebimą; lipti į medį ir nukristi – garbės netekimą ir nuo visuomenės pažeminimą.

Sapnai.eu

Lipti kur nors – visuose dalykuose gerą pasisekimą; lipti į bažnyčios bokštą – garbės pakilimą; lipti ant namo stogo – reiškia netikėtą nustebimą; lipti į medį ir nukristi – garbės netekimą ir nuo visuomenės pažeminimą.

Sapnininkas.com

Lipimas aukštyn — tai pozityvus asmenybės vystymasis. Tai geras ženklas ir tuomet, kai lipimas reikalauja pastangų. Jei lipama žemyn, toks sapno vaizdinys simbolizuoja asmeninio gyvenimo arba profesinius sunkumus, ypač jei sapnuojantysis dar ir klumpa arba griūva ir jaučia baimę arba slogutį. Tiksli prasmė paaiškėja iš sapno konteksto.