vardo reikšmė

med

Sapnininkastau.lt

Jei sapne regite, kaip jums ant kaklo kabina medalioną – greitai gaus puikų pasiūlymą, labiau susijusį su asmeniniu gyvenimu. Jei draugas (ė) grąžina jūsų dovanotą medalioną – tikėtinas nusivylimas. Jeigu pametat medalioną – mirtis, nelaimė, liūdesys. Sulaužyti medalioną – nusimato kebli situaciją. Panašios reikšmes Čadra Išpuikimas Grūdintis Ananasas Grobuonis Išmintis Bilbokė (žaislas) Grandinės Aiškiaregė Dievaitis Įkąsti Implantacija Gražumas Duoninė (duonos parduotuvė) Gangrena Gyvatė Gaidys Astrologas Burtininkas Voras .

Sapnai.com

Medalionas – Jei sapne regite, kaip jums ant kaklo kabina medalioną – greitai gaus puikų pasiūlymą, labiau susijusį su asmeniniu gyvenimu; jei draugas (ė) grąžina jūsų dovanotą medalioną – tikėtinas nusivylimas; jeigu pametat medalioną – mirtis, nelaimė, liūdesys; sulaužyti medalioną – nusimato kebli situaciją.

Sapnai.eu

Sodinti juos – turtinga santuoka; laikyti – gerai išauklėsit savo vaikus

Sapnininkas.com

Minkšta, lanksti jauno medžio mediena reiškia žmogaus gyvenimo eigoje kintančias ir besivystančias pažiūras ir santykių pobūdį. Jei mediena sena, sutrūnijusi, sudžiūvusi, sudūlėjusi arba suskeldėjusi, tai rodo, kad sapnuojantysis sustabarėjo, sunkiai beprisitaiko prie naujų sąlygų, jo asmenybės raida sustojusi. Jei mediena kapojama malkoms ar iš jos kas nors daroma naujo, tai reiškia, kad mes esame pasirengę mokytis ką naujo ir būti produktyvūs. Amatininkas, apdorojantis medieną sapne reiškia tą patį ką ir mediena. Konkretesnė reikšmė išaiškėja iš sapno konteksto. Svarbu, kam mediena bus panaudota ir koks yra sapnuojančiojo santykis su sapnuojamais įvykiais.