vardo reikšmė

sir

Sapnininkastau.lt

Širdį žmogaus matyti – didelį sunkumą. Širdį ligonio matyti – pasigailėjimą ir geraširdiškumą. Jeigu kas nors tavo širdį pervėrė – moterims širdies skausmus, o vyrams piktumą. Širdį matyti į daug gabalų suplyšusią – niekas negalės atitaisyti tau padarytos skriaudos. Širdį kraujuotą matyti – saugokis nepadorių žmonių. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnai.com

Širdis – Širdį žmogaus matyti – didelį sunkumą; širdį ligonio matyti – pasigailėjimą ir geraširdiškumą; jeigu kas nors tavo širdį pervėrė – moterims širdies skausmus, o vyrams piktumą; širdį matyti į daug gabalų suplyšusią – niekas negalės atitaisyti tau padarytos skriaudos; širdį kraujuotą matyti – saugokis nepadorių žmonių.

Sapnai.eu

Širdį žmogaus matyti – didelį sunkumą; širdį ligonio matyti – pasigailėjimą ir geraširdiškumą; jeigu kas nors tavo širdį pervėrė – moterims širdies skausmus, o vyrams piktumą; širdį matyti į daug gabalų suplyšusią – niekas negalės atitaisyti tau padarytos skriaudos; širdį kraujuotą matyti – saugokis nepadorių žmonių.

Sapnininkas.com

Širdis yra ne tik kūniškosios gyvenimo energijos, bet ir meilės bei jausmų simbolis. Viduramžiai širdį laikė saulės žmoguje atvaizdu. Taigi šis vaizdinys aiškiai rodo, koks svarbus šis organas, suteikiantis gyvenimo energijos. Dar ir šiandien saulės raizginiu žymima krūtinės srities vegetatyvinė nervų sistema, kurios sutrikimai yra betarpiškai susiję su psichikos. Priklausomai nuo sapno konteksto, širdies vaizdinys gali turėti ir gerą ženklą, ir signalizuoti apie pavojų.