vardo reikšmė

sulinys

Manosapnai.lt

Regėti jį - gera ateitis; įkristi į jį - lauk blogos ateities; kasti - turėsi darbo; gerti iš jo - geri reikalai; pilnas vandens - nuostoliai; be vandens - rūpesčiai; semti iš jo - perdėjimas.

Sapnininkastau.lt

pavojus, vargas. Panašios reikšmes Banditas Būti kitų garbinamu Molis Plaukai nukirpti Plutas valgyti Šakos suverstos Jį gauti Vienuolis Pats vienuolis Gyvatė Kadagyne klaidžioti Kalnas Bažnytinė karūna Kapinės Tekėti už našlio Vaikus auklėti Žvirblis Griuvėsiai Kaulai Purvynas .

Sapnuoti.lt

Regėti jį - gera ateitisĮkristi į jį - lauk blogos ateitiesKasti - turėsi darboGerti iš jo - geri reikalaiPilnas vandens - nuostoliaiBe vandens - rūpesčiaiSemti iš jo - perdėjimas.

Sapnai.com

Šulinys – Regėti jį – gera ateitis; įkristi į jį – lauk blogos ateities; kasti – turėsi darbo; gerti iš jo – geri reikalai; pilnas vandens – nuostoliai; be vandens – rūpesčiai; semti iš jo – perdėjimas.

Sapnai.eu

Regėti jį – gera ateitis; įkristi į jį – lauk blogos ateities; kasti – turėsi darbo; gerti iš jo – geri reikalai; pilnas vandens – nuostoliai; be vandens – rūpesčiai; semti iš jo – perdėjimas.

Sapnininkas.com

Pasakose ir mituose šuliniai ir šaltiniai simbolizuoja pirmykštės gyvybės pradžią, kaip ir mūsų kalboje sąvokos „gyvybės šaltinis” ir „amžinoji jaunystė”. Šulinys ir šaltinis yra moteriškumo simboliai ir sapne gali turėti seksualinį aspektą. Šių simbolių reikšmė beveik visuomet teigiama.