vardo reikšmė

Briedis

Manosapnai.lt

Briedį sapne matyti - geradarystė, rasite išeitį, kaip nugalėti sunkumus. Daug briedžių sapnuoti - namuose nemalonumai. Girdėti baubiant briedį - nesiseks, nors ir elgsitės sąžiningai. Puolantį briedį sapnuoti - jūs esate įspėjami. Sugauti ar užmušti briedį - gausite netikėtus turtus.

Sapnininkastau.lt

Sapne matyti briedį – rasi išeitį iš visų sunkumų. Briedį gražiais ragais sapnuoti – šlovė ir sėkmė. Puolantis briedis sapne – įspėjimas, apie gresiantį pavojų. Girdėti baubiant – nesiseks, net jei ir būsi sąžiningas. Panašios reikšmes Briedis Bakenbardai Ekipažas Fotoaparatas Dėžės Degimas Darbštumas Amaras Grobuonis Fėja Dvaras Irklas Davatka Bitės Barometras Būgnas Barometras Gedulas Datulė Grėbti .

Sapnuoti.lt

Sapne matyti briedį - rasi išeitį iš visų sunkumųBriedį gražiais ragais sapnuoti - šlovė ir sėkmėPuolantis briedis sapne - įspėjimas, apie gresiantį pavojųGirdėti baubiant - nesiseks, net jei ir būsi sažiningas.

Sapnai.com

Briedis – Sapne matyti briedį – rasi išeitį iš visų sunkumų; Briedį gražiais ragais sapnuoti – šlovė ir sėkmė; Puolantis briedis sapne – įspėjimas, apie gresiantį pavojų; Girdėti baubiant – nesiseks, net jei ir būsi sąžiningas.

Sapnai.eu

Sapne matyti briedį – rasi išeitį iš visų sunkumų; briedį gražiais ragais sapnuoti – šlovė ir sėkmė; puolantis briedis sapne – įspėjimas, apie gresiantį pavojų; girdėti baubiant – nesiseks, net jei ir būsi sažiningas.

Linksmiau.net

Briedis – Sapne matyti briedį – rasi išeitį iš visų sunkumų; briedį gražiais ragais sapnuoti – šlovė ir sėkmė; puolantis briedis sapne – įspėjimas, apie gresiantį pavojų; girdėti baubiant – nesiseks, net jei ir būsi sažiningas.