vardo reikšmė

Brolis

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate savo brolius sveikus, energingus, vadinasi, džiaugsitės savo likimu. Jeigu sapne regite savo brolius skurde ir varge bei prašančius pagalbos, tai greitu laiku laukia nemalonūs įvykiai. Bartis su broliu sapne - nemalonumai. Sapne išsiskirti su broliu - laimingi nuotykiai. Netekti brolio - nerami ateitis.

Sapnininkastau.lt

Brolis – Jeigu sapnuojate savo brolius sveikus, energingus, vadinasi, džiaugsitės savo likimu;

Sapnai.com

Brolis (vienuolis) – Šeimos laimė; Skirtis su juo – laimingi atsitikimai; Netekti jo – nerami ateitis; Bartis su juo – bus nemalonumo; Jei sapnuojate vienuolį balta barzda,- laukite naujienos.

Sapnai.eu

Šeimos laimė; skirtis su juo – laimingi atsitikimai; netekti jo – nerami ateitis; bartis su juo – bus nemalonumo; jei sapnuojate vienuolį balta barzda,- laukite naujienos.

Linksmiau.net

Brolis – Jeigu sapnuojate savo brolius sveikus, energingus, vadinasi, džiaugsitės savo likimu; Jeigu sapne regite savo brolius skurde ir varge bei prašančius pagalbos, tai greitu laiku laukia nemalonūs įvykiai; Bartis su broliu sapne – nemalonumai; Sapne išsiskirti su broliu – laimingi nuotykiai; Netekti brolio – nerami ateitis.