vardo reikšmė

Debesys

Manosapnai.lt

Sapnuoti debesį reiškia: nenusiminkite dėl tos netikėtos kliūties. Pamatysite, kad viskas baigsis puikiai. Sapnuoti didelį ir baltą debesį reiškia gerovę ir turtą. Jei debesis juda iš apačios į viršų, tai rodo didėjantį turtą ir šlovę ir galimas keliones. Tamsūs ir lietingi debesys yra melancholijos ir liūdesio pranašai. Raudoni debesys, lyg pripildyti ugnies, yra ženklas, kad blogai eisis reikalai tam, kuris sapnuoja, ir blogėjimas tęsis. Sapnuoti daug debesų, besikaupiančių virš galvos, pranašauja būsimus nesutarimus.

Lemtis.net

Sapnuoti daug tamsių debesų - ginčai ir nesutarimai giminėje.

Sapnininkastau.lt

trukdžiai. Panašios reikšmes Debesys lietingi debesys .

Sapnuoti.lt

Juodi, tiršti, tamsūs - nelaimėSkysti, balzgani - lengvas gyvenimasGreitai lekiantys - permainingas gyvenimasMaži, garbanoti - rimtis ir laimėGeltoni - blogi reikalaiGražūs, lengvi - gyvenimas be didelių rūpesčiųRaudoni - kažkoks perspėjimas, kad darai kažką ne taipPlunksniniai - ramybė ir laimė.

Sapnai.com

Debesys – Juodi, tiršti, tamsūs – nelaimė; Skysti, balzgani – lengvas gyvenimas; Greitai lekiantys – permainingas gyvenimas; Maži, garbanoti – rimtis ir laimė; Geltoni – blogi reikalai; Gražūs, lengvi – gyvenimas be didelių rūpesčių; Raudoni – kažkoks perspėjimas, kad darai kažką ne taip; Plunksniniai – ramybė ir laimė.

Sapnai.eu

Juodi, tiršti, tamsūs – nelaimė; skysti, balzgani – lengvas gyvenimas; greitai lekiantys – permainingas gyvenimas; maži, garbanoti – rimtis ir laimė; geltoni – blogi reikalai; gražūs, lengvi – gyvenimas be didelių rūpesčių; raudoni – kažkoks perspėjimas, kad darai kažką ne taip; plunksniniai – ramybė ir laimė.

Sapnininkas.com

Toks sapno vaizdinys – nuoroda į sapnuojančiojo nuotaiką. Balti debesys žydrame danguje reiškia giedrą ūpą ir optimizmą. Tamsūs lietaus debesys simbolizuoja pesimizmą arba depresiją. Jei užslenka audros debesys su perkūnija, tikėtinas ūmus jausmų protrūkis.

Linksmiau.net

Debesys – Juodi, tiršti, tamsūs – nelaimė; skysti, balzgani – lengvas gyvenimas; greitai lekiantys – permainingas gyvenimas; maži, garbanoti – rimtis ir laimė; geltoni – blogi reikalai; gražūs, lengvi – gyvenimas be didelių rūpesčių; raudoni – kažkoks perspėjimas, kad darai kažką ne taip; plunksniniai – ramybė ir laimė.