vardo reikšmė

Direktorius

Manosapnai.lt

Direktorių sapnuoti - troškimų išsipildymas. Kalbėtis su juo - jus paskirs dirbti vedėju.

Sapnininkastau.lt

Regėti jį – troškimų, planų išsipildymas. Kalbėtis su juo – teks kažkam vadovauti. Direktoriumi sapne būti – netikėti nemalonumai iš nepažįstamųjų pusės. Panašios reikšmes Direktorius .

Sapnuoti.lt

Regėti jį - troškimų, planų išsipildymasKalbėtis su juo - teks kažkam vadovautiDirektorium sapne būti - netikėti nemalonumai iš nepažystamųjų pusės.

Sapnai.com

Direktorius – Regėti jį – troškimų, planų išsipildymas; Kalbėtis su juo – teks kažkam vadovauti; Direktorium sapne būti – netikėti nemalonumai iš nepažystamųjų pusės.

Sapnai.eu

Regėti jį – troškimų, planų išsipildymas; kalbėtis su juo – teks kažkam vadovauti; direktorium sapne būti – netikėti nemalonumai iš nepažystamųjų pusės.

Sapnininkas.com

Direktorius, prezidentas, ministras, valstybės galva, bet koks viršininkas ar aukštesnę padėtį užimantis žmogus – tai sapnuojančiojo psichikos vadovaujama funkcija. Tai super ego, kitaip sakant, dvasinis centras, valdantis mūsų psichikos procesus.

Linksmiau.net

Direktorius – Regėti jį – troškimų, planų išsipildymas; kalbėtis su juo – teks kažkam vadovauti; direktorium sapne būti – netikėti nemalonumai iš nepažystamųjų pusės.