vardo reikšmė

Dulkės

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate dulkes, vadinasi, turėsite reikalų su negarbingais ir neprincipingais žmonėmis. Apgalvokite savo poelgius ir būkite dėmesingi. Dulkės, nusėdusios ant baldų ar drabužių, -barniai. Jeigu sapnuojate seną namą, kur vien tik dulkės ir vorai, - laukia sunki liga, kurią vis dėlto įveiksite. Sapne regėti save dulkiną reiškia nedidelius nuostolius. Sapne regėti savo dulkinus drabužius reiškia, kad išsisuksite iš keblios situacijos. Valyti sapne dulkes - ramus gyvenimas drabužius ar patiesalus dulkinti, nuo baldų dulkes valyti - saugokite savo nuosavybę. Jeigu sapnuojate, kad dulkinate kilimus, būkite atsargūs, kad galėtumėte laiku apsiginti.

Lemtis.net

Sapnuoti dulkėtą kelią - būkite atidus, nes jūsų priešai ketina apgauti.

Sapnininkastau.lt

Ant rūbų arba baldų – barniai. Dulkėtam būti – gauti atpildą už patvarą. Dulkinti drabužius, baldus, patiesalus – saugok nuosavybę. Panašios reikšmes Dulkės Baldai Krūmai Druska Guzas Dumblas Aruodas Atliekos Garnys Bažnyčia Derva Agitacija Diržas Anglies kasykla Galvažudys Barškalas, barškučiai Priesaika Bezdžionė Margi daiktai Taurės, iš jų gerti .

Sapnuoti.lt

Ant rūbų arba baldų - barniaiDulkėtam būti - gauti atpildą už patvarąDulkinti drabužius, baldus, patiesalus - saugok nuosavybę.

Sapnai.com

Dulkės – Ant rūbų arba baldų – barniai; Dulkėtam būti – gauti atpildą už patvarą; Dulkinti drabužius, baldus, patiesalus – saugok nuosavybę.

Sapnai.eu

Ant rūbų arba baldų – barniai; dulkėtam būti – gauti atpildą už patvarą; dulkinti drabužius, baldus, patiesalus – saugok nuosavybę.

Linksmiau.net

Dulkės – Ant rūbų arba baldų – barniai; dulkėtam būti – gauti atpildą už patvarą; dulkinti drabužius, baldus, patiesalus – saugok nuosavybę.