vardo reikšmė

medi

Lemtis.net

Sapnuoti žydintį medį - meilė padės atitrūkti nuo kasdienybės.

Sapnininkastau.lt

Susapnuotos ligos, ligoninės, gydytojai, sesutės, lašelinės – gali reikšti jog jus neraminanti problema yra psichologinė, dvasinis prislėgtumas, nerimas, depresijos būsena. Panašios reikšmes Gydytojas Ligoninė Gydytojas Nakvoti smuklėje Anstolis Bedarbis Bulvės Kliedėti Paleistuvis Trupinius rinkti Ėdžios Pavalkai Atsigavimas Ryžiai Grybai Badas Išvengti Ištvirkavimas Gervuogė Dilgėlės .

Sapnai.com

Medicinos sesutės – Susapnuotos ligos, ligoninės, gydytojai, sesutės, lašelinės – gali reikšti jog jus neraminanti problema yra psichologinė, dvasinis prislėgtumas, nerimas, depresijos būsena.

Sapnai.eu

Susapnuotos ligos, ligoninės, gydytojai, sesutės, lašelinės – gali reikšti jog jus neraminanti problema yra psichologinė, dvasinis prislėgtumas, nerimas, depresijos būsena.

Sapnininkas.com

Minkšta, lanksti jauno medžio mediena reiškia žmogaus gyvenimo eigoje kintančias ir besivystančias pažiūras ir santykių pobūdį. Jei mediena sena, sutrūnijusi, sudžiūvusi, sudūlėjusi arba suskeldėjusi, tai rodo, kad sapnuojantysis sustabarėjo, sunkiai beprisitaiko prie naujų sąlygų, jo asmenybės raida sustojusi. Jei mediena kapojama malkoms ar iš jos kas nors daroma naujo, tai reiškia, kad mes esame pasirengę mokytis ką naujo ir būti produktyvūs. Amatininkas, apdorojantis medieną sapne reiškia tą patį ką ir mediena. Konkretesnė reikšmė išaiškėja iš sapno konteksto. Svarbu, kam mediena bus panaudota ir koks yra sapnuojančiojo santykis su sapnuojamais įvykiais.